Podobnie jak w przypadku wcześniejszym, producent zmieniający pierwotny okres gwarancji po przeniesieniu, lub, co gorsza, w ogóle nie zezwalający na przeniesienie, informuje o swoich obawach dotyczących żywotności eksploatacyjnej swojego produktu.

Montaż okien – gwarancja papierowa

Ile razy w pełni przeczytałeś „regulamin” na stronie internetowej, zanim klikniesz „rozumiem”? Głównym powodem, dla którego prawdopodobnie nie masz, jest to, że nie masz czasu, ani wiedzy prawników, aby przejść przez całą sprawę.

okna montaż

  • Ten sam pomysł z gwarancjami na okna i montaż okien. Najlepsze gwarancje wymiany okna są najkrótsze, a te najłatwiejsze do zrozumienia. Jeśli jest to zbyt długie i zbyt skomplikowane, aby przeczytać i zrozumieć.
  • Sposobem na szybkie sprawdzenie typowej gwarancji wymiany okien dla tego typu rzeczy jest szukanie drobnego nadruku. Stare powiedzenie w naszym biznesie brzmi: „Śmiały druczek daje i drobny druczek odbiera”.

Montaż okien o drobnym druku

Zgadnij, gdzie najczęściej dowiadujesz się o ograniczeniach „ograniczonej” gwarancji? Drobny nadruk. Sprawdzone definicje czasu? Drobny nadruk. Więcej tekstu i trudniej go zrozumieć? Zgadłeś….drobny druk.

Spójrzmy prawdzie w oczy, drobny druk jest najprostszym sposobem na ukrycie tego, co najłatwiejsze. Spójrzmy prawdzie w oczy, drobny druk jest najprostszym sposobem, aby ukryć najbardziej negatywne rzeczy na temat gwarancji, ponieważ są całkiem pewni, że nigdy nie przeczytasz całej rzeczy, dopóki jej nie potrzebujesz.

Kilka lat temu, zbudowaliśmy okna dla dużej korporacji do sprzedaży pod ich marką. Sprzedali wersję jednego z naszych istniejących produktów, bez żadnych istotnych zmian w produkcie. Ich prawnicy korporacyjni zamienili naszą jednostronicową gwarancję w 13-stronicową gwarancję, dodając, jak się domyśliłeś, tony drobnego druku.