Chcesz wymienić okna tej zimy? Martwisz się o otwarcie domu na mróz podczas montażu? Jeśli otrzymujesz system, nie musisz się martwić. Nasz specjalny proces montażu okien zimowych minimalizuje straty ciepła w domu podczas montażu nowych okien. Bez względu na to, czy wymieniane jest jedno okno, czy całe mieszkanie, eksperci zajmujący się montażem okien pamiętają o Twoim komforcie na każdym kroku.

Proces instalacji dwuzałogowej

Nasze zespoły montażowe rozpoczynają od zamknięcia każdego pomieszczenia, otrzymując nowe okna z reszty domu, aby zminimalizować narażenie na zimno i śnieg.

Montujemy jedno okno na raz, aby zminimalizować dopływ zimnego powietrza do Twojego domu. Zazwyczaj każde okno jest otwarte tylko na około 5 minut lub mniej. Alternatywy w stosunku do otwierania zajmują trochę więcej czasu, ale nasi eksperci pracują szybko, utrzymując czas bez okna na miejscu na minimalnym poziomie. Wszystkie prace wykończeniowe wewnątrz i/lub na zewnątrz okien odbywają się tylko wtedy, gdy nowe okno jest prawidłowo zamontowane.

okna montaż

Montaż okien zimowych

Wykorzystujemy również dwuzałogowy zespół montażowy! Jeden instalator pozostaje wewnątrz domu, a jeden instalator pozostaje na zewnątrz przez cały czas trwania procesu montażu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o wymianie okien zimowych? Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat systemu, naszych opcji i procesu instalacji. Chętnie zapoznamy się z tym procesem i przedstawimy Państwu indywidualną wycenę.

U nas otrzymasz też wskazówki dotyczące doboru odpowiedniej zasłony okiennej do potrzeb Twojego pokoju:

  • Różne rodzaje okien zastępczych,
  • Jak dobrać odpowiednie tkaniny do konkretnych rodzajów obróbki okien?
  • Kiedy należy rozważyć zastosowanie okiennic?
  • Jak wybrać obróbkę okien?