Twój dom jest miejscem, gdzie twoja rodzina znajduje schronienie przed światem. Jest to miejsce, gdzie przygotowywane są wspaniałe posiłki, zabawa i rozrywka, a Ty zyskujesz pełne miłości wsparcie innych członków rodziny. Nie trzeba dodawać, że jest to dobre miejsce do inwestowania czasu i pieniędzy.

Okna z drewna + piękny dom

Piękny dom może być mile widzianym odosobnieniem, ale wiele domów cierpi z powodu słabych okien i okiennic. Urok drewna to coś więcej niż tylko nałożenie warstwy farby na dom. Możesz dokonać zmian, które przekształcą Twój dom w bardziej komfortowe miejsce do życia.

okna drewniane

Aby Twój dom zyskał na klimacie w dalszej części odpowiemy na pytania:

  • Jak dodać okiennice do swojego domu?
  • Wskazówki dotyczące niedrogich poprawek
  • Jak uzyskać najlepsze okna zastępcze dla Twojego domu?

Więcej praktycznych porad na temat okien i stolarki okiennej na blogu firmy PRESTIGE z Białegostoku

Okna drewniane – wymiana okien i okiennice

Zauważyłeś zimne plamy wokół okien lub słyszałeś gwizdek, gdy wieje wiatr? Oznacza to, że powietrze przedostaje się przez i do Twojego domu, a rachunki za energię mogą być wyższe, ponieważ urządzenie HVAC musi pracować ciężej, aby utrzymać ciepło zimnego powietrza.

  • Chociaż okna zastępcze są inwestycją, upiększą Twój dom i poprawią wygląd krawężnika, jednocześnie podnosząc poziom komfortu we wnętrzu. Jest to rodzaj inwestycji, którą właściciele domów zazwyczaj realizują tylko raz lub dwa razy w ciągu całego życia, więc dla uzyskania najlepszych wyników zainstaluj wysokiej jakości okno zastępcze.
  • Okiennice zewnętrzne mogą nadać nawet najbardziej ponuro wyglądającemu domowi żywy, świeży wygląd. Te ponadczasowe akcenty okienne są łatwe w montażu i dostępne w wielu stylach, kolorach i rozmiarach.

W dzisiejszych czasach właściciele domów wybierają drewno winylowe lub faux ze względu na ich długotrwałe zalety. Znajdziesz tu tak wiele stylów i kolorów, takich jak sosna, biel plantacji lub niestandardowe kolory. Spróbuj pobrać próbki, jeśli to możliwe, aby zabrać je do domu, aby upewnić się, że otrzymujesz dokładnie taki sam produkt.