Stwórzmy najlepszą gwarancję na okna zastępcze. Tak więc, jeśli miałeś zamiar napisać własną gwarancję na okno zastępcze, taką, która chroni Cię tak samo jak producent, gdzie możesz zacząć?

Porady o oknach: gwarancja od czego zacząć?

Na podstawie tego, czego się dowiedziałeś, tutaj może być kilka rzeczy, aby dostać się do dobrego początku:

  • Gwarancja, która obejmuje produkt na życie Twojego domu, i robi to samo dla następnego właściciela domu, jeśli miałbyś sprzedać, a nawet opuścić swój dom członkowi rodziny.
  • Gwarancja, która zapewnia takie samo pokrycie 20,30,40 nawet 50 lat od teraz, że robi to dzisiaj, i, tak, dla następnego właściciela domu, jak również.
  • Krótka, zwięzła gwarancja z małym lub żadnym drobnym nadrukiem.

okna porady

Porady o oknach: Dożywotnia gwarancja

Jak układa się gwarancja na okna?

Najlepsza gwarancja na wymianę okien to:

  • Rozpocznij od tytułu… Żywotność (bez ograniczeń), niepotwierdzone, zbywalne. Niniejsza gwarancja obejmuje praktycznie cały produkt przez cały okres jego użytkowania w domu i pozwala na przeniesienie wszystkich korzyści na następnego właściciela domu na całe życie.
  • Takie samo pokrycie na całe życie, bez zamiany.

Najkrótsza gwarancja w biznesie z NIE drobnym drukiem. No cóż, jest sekcja oznaczona odpowiednim drukiem, ale jest to śmiały druk i mówi o praktycznie jedynej rzeczy, której nie obejmujemy, o procesie instalacji. Oczywiście, nie obejmujemy instalacji, ponieważ to nie my instalujemy produkt. Dlatego tak ważny jest wybór, kto zainstaluje nowe okna zastępcze.

Idziemy o krok dalej i dajemy Ci kilka innych rzeczy, o które, jak sądzimy, będziesz się starał znaleźć w każdej innej gwarancji na okna zamienne. Przykładowo, że pokrywamy nasze współwytłaczane (wbudowane) kolory przed blaknięciem.