Okiennice mogą dodać uroku każdemu pomieszczeniu. Mogą być nieco droższe niż zasłony, ale można je teraz znaleźć w nieograniczonej liczbie kolorów i stylów. Dodają one również warstwę bezpieczeństwa do Twojego pokoju. Jeśli potrzebujesz jak największej prywatności, po prostu zamknij je. Jest to również dobry pomysł na wypadek wielkiej burzy lub tornada. Zamknięcie okiennic może uchronić szybę przed wydmuchiwaniem i rozbiciem w całym pomieszczeniu.

Okna drewniane a prywatność

Wskazówka: Jeśli potrzebujesz czasem dużo prywatności w pokoju, ale też chcesz mieć trochę światła, rozważ zastosowanie rolety pod zasłonami. Kiedy są one w dół, będziesz miał dużo prywatności, a kiedy są w górze, światło może łatwo przedostać się przez nie.
Okna naprawdę mają duży wpływ na sposób, w jaki dom wygląda na zewnątrz i wewnątrz. Jeśli nie jesteś zadowolony z obecnych okien, rozważ ich zastąpienie profesjonalnie zainstalowanym systemem okien.

Okna oferują niską konserwację, wyjątkową wydajność energetyczną, nieskończoną ilość opcji i są produkowane na zamówienie, zarówno dla budynków mieszkalnych, jak i komercyjnych. Wszystkie okna i drzwi tarasowe są dumnie produkowane i posiadają ograniczoną dożywotnią gwarancję. Skontaktuj się z nami już dziś, aby zaplanować bezpłatną, domową wycenę.

okna drewniane

Okna drewniane a wybór modelu

W tym zastanów się:

  •  Jak dopasować słoje drewna w przestrzeni życiowej?
  • Jak zrównoważyć drewniane elementy akcentujące?
  • Jak korzystać z malowanych elementów drewnianych z akcentem na drewno?

Właściciele domów wybierają okna drewniane do wnętrz, aby stworzyć naturalny wygląd ich przestrzeni życiowej bez konieczności konserwacji i konserwacji, której wymagają okna z prawdziwego drewna.